Záznamy a trailery pro FuckUp Nights Prague

13.11.2017

Trénink improvizace :)

Záznamy přednášek, konferencí nebo divadla jsem začal dělat v roce 2015. Hned 2 roky na to jsem se dostal k pravidelnému natáčení FuckUp Nights Prague, kde jsem točil vystoupení vždy 4-5 řečníků. Ze záznamu a rozhovorů jsem pak dělal cca 90s trailer pro promo dalšího večera.

Na ukázku jsem vybral sestřih s Tomášem Klusem, který jsem neudělal v klasickém FUN ulítlém hipsta stylu vhodným pro sociální sítě. Atmosféra v ten večer byla ohromně přátelská a něžná, a mě to tak dojalo, že jsem udělal i něžný sestřih. Btw s krásně nahraným zvukem živého zpívání, to se mi fakt povedlo.

Škoda té nudné pasáže s vyjmenováním všech zúčastněných, ale zadání je zkrátka zadání :-/

Jinak kdo to nezná, FuckUpy jsou někdy sranda, třeba vánoční díl s TMBK, někdy kapku nuda, ale hlavně super zkušenost. Člověk točí pokaždé na jiném místě, s jiným zvukem a světlem, všechno se řeší ve velkém tempu a na chyby není prostor.

Natáčel jsem zatím v kinech Lucerna, BIO OKO, Aero nebo Centrál v Hradci, točilo se i na lodi Tajemství, v kostele sv. Anny nebo třeba v Operu. Z osobností jsem zvěčnil Matěje Ruperta, Dominika Feriho, Tomáše Kluse, Lauru bez tygrů, Janka Rubeše, Emmu Smetanu nebo třeba Aňu Geislerovou.

Celkem jsem zachytil 20 FuckUp Nights v letech 2017 a 2018. Žádný večer ale neměl tak pěknou atmosféru, jako to bylo v úvodním videu.