logo

Točim FuckUp Nights!

13.11.2017

...což už teda asi víte,

když to dělám skoro rok a se spoustou z vás jsem se potkal právě tam :) Nicméně se mi povedlo jedno video s Tomášem Klusem a kde jinde se pochlubit, než tady.

Narozdíl od ostatních FuckUp sestřihů, které se snažím dělat co nejvíc hipsta cool infantilně, byla tady úplně jiná atmosféra. Asi nejvíc přátelská a něžná, co jsem na těchto akcích zažil. A ještě se mi povedlo pěkně bez přebuzení nahrát zvuk živého zpívání. Takže se pohodlně usaďte a schválně, jestli to na vás nějak zapůsobí.

Škoda té nudné pasáže s vyjmenováním všech zúčastněných, ale zadání je zkrátka zadání :-/

Jinak pro ty ostatní, FuckUpy jsou putovní večery, kde mluví 4-5 lidí o tom, co kde totálně po...kazili. Někdy to bývá sranda, třeba vánoční díl s TMBK, někdy kapku nuda. Ale hlavně super zkušenost.

Natáčel jsem zatím v kinech Lucerna, BIO OKO, Aero nebo Centrál v Hradci, točilo se i na lodi Tajemství, kostele sv. Anny nebo třeba v Operu. Z osobností jsem zvěčnil Matěje Ruperta, Dominika Feriho, Tomáše Kluse, Lauru bez tygrů, Janka Rubeše, Emmu Smetanu nebo třeba Koki.

Update: z profifoceni.cz jsem se mezitím přejmenoval na jirizahradka.cz a po necelých dvou letech skončil. Ani další akce neměly tak dobrou atmosféru, jako to bylo tady.